Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
15. augusta 2023, 10:35
Čas čítania 0:35

MAPA: V Bratislave cez víkend uzatvoria viacero ulíc, môže za to festival Lovestream. Polícia zverejnila detaily

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia apeluje na návštevníkov, aby rešpektovali dopravné značenie a pokyny policajtov.

Už tento víkend sa na starom letisku vo Vajnoroch uskutoční festival Lovestream. V súvislosti s predpokladanou vysokou účasťou návštevníkov polícia zverejnila plán organizácie dopravy.

V príspevku informuje, že v platnosti budú obojsmerné uzávery viacerých ulíc v piatok až nedeľu v čase od 18.00 do 24.00 hodiny. Vjazd na uzatvorené úseky budú mať povolený iba návštevníci verejného podujatia Lovestream, verejná autobusová doprava, vozidlá s povolením od organizátora a vozidlá prevážajúce osobu so zdravotným postihnutím.

Účastníkom festivalu bude k dispozícii kyvadlová autobusová doprava a železničná doprava do mestskej časti Vajnory.

Uzatvorených bude viacero úsekov:

  • od križovatky ulice Pri starom letisku po okružnú križovatku pred Vajnorským nadjazdom. Obchádzka bude po Príjazdnej ulici obojsmerne;
  • od Rybničnej ulice po okružnú križovatku pred Vajnorským nadjazdom. Obchádzka bude od križovatky cesty I/61 s miestnou komunikáciou Pri mlyne cez križovatku cesty Pri mlyne s cestou III. triedy Roľnícka ulica a následne po Rybničnej ulici smer Bratislava-Rača obojsmerne.
 Plán organizácie dopravy.
Plán organizácie dopravy. Zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj
Domov
Zdieľať
Diskusia