Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Tímea Krauszová
15. septembra 2023, 13:57
Čas čítania 0:28

Tragédia v Česku: Dôchodkyni električka privrela nohu a rozbehla sa. Žena spadla pod kolesá

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Vodiča vyšetruje polícia.

V českom Olomouci došlo k tragickej nehode. Dôchodkyni pri vystupovaní z električky vodič nechtiac privrel nohu do dverí a zo zastávky vyrazil. Žena tak spadla priamo pod kolesá a na následky zranení zomrela. Podľa iDnes si ju vodič nevšimol.

Nehoda sa stala vo štvrtok popoludní. Seniorka mala podľa polície 78 rokov. Na miesto činu hneď vyrazila záchranka, lekár však po príchode už len skonštatoval smrť. Neprebiehali ani záchranné práce, keďže jej zranenia boli nezlučiteľné so životom.

Prítomnosť alkoholu sa u vodiča nepotvrdila. „Vo veci sa začnú úkony trestného konania pre podozrenie z trestného činu usmrtenia z nedbanlivosti. Vyšetrovaním okolností tejto tragickej udalosti sa teraz policajti zaoberajú a preverovanie bude pokračovať aj v nasledujúcich dňoch,“ povedala policajná hovorkyňa Miluša Zajícová.

Domov
Zdieľať
Diskusia