Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jakub Paulík
28. septembra 2023, 7:18
Čas čítania 0:26

Muž v Novej Bani dobodal manželku v policajnom aute. Súd policajtov potrestal za to, že nestihli zasiahnuť

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Obaja dostali podmienečný ročný trest.

Dvom policajtom sa v Novej Bani v roku 2018 nepodarilo zachrániť ženu, ktorú v ich aute dobodal manžel. Za to, že policajti nezasiahli, si 27. septembra 2023 vypočuli svoj trest.

Bývalý policajt a jeho kolegyňa dostali za marenie úlohy verejným činiteľom podmienečný ročný trest a povinnosť zaplatiť pozostalým nemajetkovú ujmu, informuje portál noviny.sk

Pred šiestimi rokmi v Novej Bani mali po manželskej hádke odviezť poškodenú 41-ročnú ženu na policajnú stanicu. Jej 50-ročný manžel však otvoril dvere auta a ženu ubodal na smrť.

„Priskočil z neosvetleného parkoviska pred domom k zadným dverám auta a poškodenú opakovane bodol do prednej časti trupu,“ objasnil tragický prípad riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Štefan Šurka.

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. Zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj
Domov
Zdieľať
Diskusia