Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
17. decembra 2023, 15:24
Čas čítania 0:25

Tragická udalosť: Vlak v Bratislave zrazil človeka. Doprava v jednom úseku je prerušená

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Rušňovodiča na mieste podrobili dychovej skúške.

Po zrážke s vlakom v blízkosti viaduktu pri Devínskom jazere zomrela jedna osoba. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


„Bratislavskí železniční policajti aktuálne vykonávajú v blízkosti viaduktu pri Devínskom jazere vo štvrtom bratislavskom okrese potrebné úkony v súvislosti so zrážkou vlaku a osoby doposiaľ neznámej totožnosti,“ priblížil hovorca.


Rušňovodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, ktorá požitie alkoholických nápojov vylúčila. Poverený príslušník železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.


Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) v tejto súvislosti na sociálnej sieti informovala o prerušení osobnej dopravy v úseku Devínska Nová Ves – Marchegg v nedeľu od 13.52.

Domov
Zdieľať
Diskusia