Lifestylov├Ż obsah, ktor├Ż in┼ípiruje, vzdel├íva aj zab├íva, n├íjde┼í na webe Refresher.
─îl├ínky o m├│de, hudbe, ┼íporte ─Źi in├Żch zauj├şmavostiach n├íjde┼í na webe Refresher. ─î├ştaj rozhovory so zauj├şmav├Żmi osobnos┼ąami, otestuj sa v kv├şzoch, na─Źerpaj in┼ípir├íciu, ─Źo pozera┼ą, po─Ź├║va┼ą alebo ak├ę trendy pr├íve letia. Sleduj lifestylov├Ż obsah na webe Refresher.
Kliknut├şm na tla─Źidlo ┼ąa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvori┼ą v aplik├ícii RNews
Stiahnu┼ą
X
Barbora Fábryová
1. februára 2024, 13:18
─îas ─Ź├ştania 0:27

Orange pokra─Źuje vo vyp├şnan├ş 3G siete. V t├Żchto ─Źastiach Slovenska m├┤┼żu klienti poci┼ąova┼ą v├Żpadky

Kateg├│ria:
Slovensko
Ulo┼żi┼ą Ulo┼żen├ę

Mobiln├Ż oper├ítor vypne 3G sie┼ą na celom Slovensku.

Mobiln├Ż oper├ítor Orange pokra─Źuje s vyp├şnan├şm 3G siete v hlavnom meste.┬áZa─Źal 18. janu├íra v bratislavskej Petr┼żalke a 2. febru├íra┬ávypne sie┼ą aj v┬áin├Żch┬á─Źastiach Bratislavy. 3G sie┼ą vyp├şna aj v┬á─Ćal┼í├şch ─Źastiach Slovenska, informuj├║ na svojom webe.

3G sie┼ą vypn├║ v Karlovej Vsi, Lama─Źi, Dev├şne,┬áDev├şnskej Novej Vsi, D├║bravke, Z├íhorskej Bystrici. Oper├ítor klientov upozor┼łuje, ┼że v pr├şpade, ak im slu┼żby aj na─Ćalej nebud├║ fungova┼ą, maj├║ re┼ítartova┼ą zariadenie.

Oper├ítor pl├ínuje nahradi┼ą 3G sie┼ą 4G sie┼ąou.┬áÔÇ×Vypnutie siet├ş star┼í├şch gener├íci├ş n├ím umo┼żn├ş s├║stredi┼ą sa na nov┼íie typy siet├ş, ktor├ę z├íkazn├şkom prines├║ vy┼í┼íiu kvalitu a lep┼íiu pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą. V─Ćaka vylep┼íen├Żm parametrom 4G siete a budovaniu 5G siete budeme schopn├ş poskytova┼ą z├íkazn├şkom e┼íte kvalitnej┼íie slu┼żby,ÔÇť┬ánap├şsali na webe.

orange
Zdroj: Orange
Domov
Zdie─ża┼ą
Diskusia