Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
6. februára 2024, 14:24
Čas čítania 0:30

Štát ponúka za lukratívnu sumu kaštieľ pri Košiciach. Z pôvodnej ceny zľavil o 150-tisíc eur

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Kaštieľ má okrem troch budov aj sedem pozemkov.

Kaštieľ pri Košiciach sa štátu stále nedarí predať. Vyvolávaciu cenu museli znížiť už druhýkrát. Z pôvodných 482-tisíc eur prvýkrát znížili o 50-tisíc eur. Odvtedy ju museli znížiť opäť. Tentoraz až o 100-tisíc eur. 

Kaštieľ v obci Štós pri Košiciach ponúkajú za neuveriteľných 337 400 eur. Nový majiteľ môže získať okrem troch stavieb aj sedem pozemkov s veľkou výmerou. Najväčší z nich má 1 635 štvorcových metrov.

Záujemcovia musia poslať cenové ponuky najneskôr do 18. marca. „Cenové ponuky zasielajte v zalepenej obálke na adresu Centrum pre deti a rodiny Medzev, Kováčska 85, 044 2 5 Medzev s označením ‚Cenová ponuka VEA 3. kolo – NKP Štós, k. ú. Štós – NEOTVÁRAŤ‘. Cenové ponuky musia byť správcovi doručené najneskôr v posledný deň lehoty na doručovanie. Na ponuky doručené neskôr nebude správca prihliadať.“

kaštieľ
Zdroj: ropk.sk
Domov
Zdieľať
Diskusia