Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Viktor Kniš
8. februára 2024, 6:37
Čas čítania 0:26

Kľúčový úsek pod Strečnom museli v noci na niekoľko hodín úplne uzavrieť. Pozor aj na padajúce skaly, vodiči musia byť opatrní

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Cestu na niekoľko hodín v oboch smeroch úplne uzavreli.

Pod Strečnom smerom na Martin sa v stredu večer zrazili tri kamióny s osobným autom. Cestu na niekoľko hodín v oboch smeroch úplne uzavreli. Žilinská polícia a Zelená vlna RTVS o tom informovali na sociálnej sieti.


„Policajti dokumentujú dopravnú nehodu na ceste I/18 k. ú. Strečno, kde došlo k stretu viacerých vozidiel. Cesta je obojsmerne neprejazdná. Žiadame o trpezlivosť, ohľaduplnosť a rešpektovanie pokynov policajtov na mieste,“ uviedli policajti.

Správu aktualizovali ráno, keď informovali, že cesta je prejazdná. Vodiči však musia byť napriek tomu veľmi opatrní.

TV noviny ešte v stredu upozornili na katastrofálnu situáciu pod Strečnom, ktorú spôsobili padajúce skaly. Veľké kusy padali priamo na cestu, čo spôsobilo jej neprejazdnosť.

Domov
Zdieľať
Diskusia