Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
20. februára 2024, 6:47
Čas čítania 0:24

Cestujúcim začali počas letu padať na hlavy červíky. Pilot musel lietadlo otočiť späť na letisko

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Dopravca zabezpečil cestujúcim viaceré kompenzácie.

Let spoločnosti Delta z Amsterdamu do Detroitu musel pilot po jednej hodine otočiť naspäť na letisko, pretože z horných priestorov lietadla začali na cestujúcich padať červy. 

Personál po preskúmaní batožinového priestoru zistil, že červy pochádzajú z jedného kufra pasažiera. Batožina obsahovala hnijúce ryby, ktoré boli prelezené červami, informuje britský denník Independent

Po urýchlenom pristátí dostali pasažieri pokyn na opustenie paluby lietadla. Kufor s rybami personál vložil do vreca na zničenie a lietadlo pracovníci dôkladne vyčistili. Spoločnosť sa cestujúcim za prerušenie letu ospravedlnila a ako kompenzáciu im poskytla 8 000 leteckých míľ, hotelovú izbu a poukazy na jedlo. Dopravca takisto pre cestujúcich zabezpečil najbližší dostupný let.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Zdroj: Unsplash/PChris Brignola, TASR/Henrich Mišovič
Domov
Zdieľať
Diskusia