Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
9. marca 2024, 14:44
Čas čítania 0:27

Krádež zaváranín sa mu stala osudnou, teraz si odpykáva trest za mrežami. Slovák kradol opakovane, polícii pomohol kompót

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Z reštaurácie najprv ukradol cigarety a potom sa tam vrátil.

Bratislavská polícia obvinila 40-ročného recidivistu z krádeže po tom, čo sa 1. marca vlámal do reštaurácie na Vlasteneckom námestí. Ukradol 116 balíkov cigariet, 2 elektronické cigarety a fľašu vodky. Muž sa do predajne vrátil o pár dní neskôr a vzal si aj kompót, informuje polícia na Facebooku. 

„Vošiel do priestorov obytného domu na uvedenej adrese a vlámal sa do skladu pre upratovačky. Z neho nič neodcudzil a presunul sa do pivničných kobiek, ktoré poškodzoval v oblasti zámku. V jednej z kobiek odcudzil kompót, pričom v poškodzovaní kobiek pokračoval ďalej,“ píšu policajti na sociálnej sieti.

Muža pri čine zatkla polícia a obmedzila ho na osobnej slobode. Recidivistu z okresu Komárno umiestnili do cely policajného zaistenia. 

Domov
Zdieľať
Diskusia