Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Eva Thonhauserová
18. marca 2024, 8:13
Čas čítania 0:23

Protesty farmárov pokračujú aj dnes. Na niektorých uliciach hlavného mesta polícia očakáva dlhotrvajúce obmedzenia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Farmári protestovali na Slovensku aj na konci februára tohto roku.

Bratislavská polícia informuje, že dnes 18. marca budú farmári opäť protestovať v uliciach hlavného mesta, presnejšie v časovom rozpätí od 6.00 do 16.00 h.

Podľa informácií polície sa bude dopravné obmedzenie týkať najmä Dobrovičovej ulice a ulíc v blízkosti Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky. Polícia apeluje na vodičov, aby zvýšili svoju pozornosť, plne sa venovali vedeniu auta a riadili sa pokynmi polície. 

Farmári organizovali rozsiahle protesty aj koncom februára tohto roku. Členovia Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory sa tak pripojili k celoeurópskym protestom farmárov, poľnohospodárov a potravinárov. Prostredníctvom protestov chcú vyjadriť svoju nespokojnosť s rozhodnutiami Európskej únie. 

Domov
Zdieľať
Diskusia