Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
18. apríla 2024, 13:10
Čas čítania 0:31

Žena prišla do banky s mŕtvym dôchodcom na vozíku a vypýtala si na neho pôžičku. Pokúšala sa jeho rukou podpisovať dokumenty

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Brazílske médiá uviedli, že 68-ročná mužova neter sa snažila v jeho mene získať pôžičku 17 000 brazílskych realov.

Brazílska polícia zatkla ženu, ktorá sa pokúšala od banky získať pôžičku pre mŕtveho seniora.


Zamestnanci v banke v meste Rio de Janeiro zavolali v utorok záchranné služby, pretože žena priviezla muža na invalidnom vozíku a v jeho mene žiadala o pôžičku. Privolaní záchranári zistili, že muž je mŕtvy, uviedla polícia vo vyhlásení.


Polícia okresu Bangu, západnej časti Ria, obvinila ženu z pokusu o krádež formou podvodu a zo zneuctenia mŕtvoly. Vyšetrovatelia zisťujú, ako a kedy muž zomrel.


Brazílske médiá uviedli, že 68-ročná mužova neter sa snažila v jeho mene získať pôžičku 17 000 brazílskych realov (približne 3055 eur).


„Pokúšala sa, aby to vyzeralo, že muž podpisuje dokumenty,“ povedal miestny šéf vyšetrovateľov Fábio Luiz pre spravodajskú stránku G1. „Ale už bol mŕtvy, keď s ním vošla do banky,“ dodal.


Právnik ženy tieto obvinenia odmietol.

Domov
Zdieľať
Diskusia