Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
19. júna 2024 o 13:20
Čas čítania 0:27

Regulované parkovanie platí v ďalšej bratislavskej časti. Na týchto uliciach si dávaj pozor

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Hlavné mesto spúšťa regulované parkovanie PAAS na Trávnikoch v Ružinove.

Hlavné mesto spúšťa v stredu regulované parkovanie v ďalšej časti bratislavského Ružinova. Bratislavský parkovací asistent (PAAS) zavádza v lokalite Trávniky. Parkovanie v nej bude možné len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade parkovného.

Lokalita Trávniky je ohraničená ulicami Ružinovská, Tomášikova, Prievozská a Bajkalská. Spoplatnená je rovnako ako susedná lokalita Štrkovec v čase od 12.00 do 24.00 h cez pracovné dni hodinovou sadzbou 1,50 eura na hodinu. Parkovacie karty, o ktoré rezidenti požiadajú, budú platné v oboch lokalitách zóny RU3, teda v lokalite Štrkovec aj v lokalite Trávniky.

Systém Bratislavského parkovacieho asistenta, ktorý bratislavská samospráva označuje za jednu z najväčších reforiem v hlavnom meste, spustili v prvých troch zónach začiatkom roka 2022. Systém mesto postupne rozširuje.

ružinov, parkovanie, bratislava
Zdroj: TASR/Pavol Zachar
Domov
Zdieľať
Diskusia