Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
13. marca 2023, 18:34
Čas čítania 0:55

„Pekár“ zo Senice mal pri sebe kokaín aj koláčiky z marihuany. Za drogy v hodnote 30-tisíc mu hrozí exemplárny trest

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Mužovi hrozí za trestný čin hrozí až 15 rokov vo väzení.

Obvinením muža z obzvlášť závažného zločinu sa skončila spolupráca policajtov v Trnave a Bratislave.

Obvinený 40-ročný Seničan je za drogovú trestnú činnosť stíhaný väzobne. Policajná razia prekvapila 40-ročného Seničana v piatok 10. marca večer v obci Radošovce v okrese Skalica. 

„Muž mal pri sebe plastové vrecko s bielou kryštalickou látkou a vo vozidle sme našli ďalšie vrecko s neznámou látkou, plastové vrece s obsahom zelenej sušiny a digitálnu váhu. Neskôr vykonal policajný výjazd u neho v senickom byte domovú prehliadku. V izbách mal poukrývané nádoby a dózy so zelenou sušinou,“ uviedla Linkešová.

V dome skrýval dózy s marihuanou a domácimi koláčikmi

Podozrivé látky, rastliny aj koláče policajti zaistili a predbežným skúmaním sa potvrdilo, že muž mal pri sebe takmer tri gramy kokaínu, ktoré by na čiernom trhu predal približne za 100 eur za gram. „Z vysušenej marihuany, ktorej hmotnosť bola vyše kila, by sa dalo vyrobiť viac ako 2 800 jednorazových dávok drogy a za jej predaj by zinkasoval do 30 000 eur. S drogami súviselo aj 86 sušienok, ktoré údajne napiekol obvinený a ku skutku sa priznal. Obsahovali stopy po THC a kanabinoidy,“ informovala krajská policajná hovorkyňa.

1. marca 2024, 9:30 Čas čítania 3:47 Bývalý erotický salón v Bratislave pretvorili na moderné bistro. Chystajú unikátny koncept pod holým nebom Bývalý erotický salón v Bratislave pretvorili na moderné bistro. Chystajú unikátny koncept pod holým nebom

Krajský vyšetrovateľ obvinil muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Za prechovávanie a distribúciu drog vo väčšom rozsahu mu môže v zmysle zákona hroziť strata slobody na 10 až 15 rokov.

drogydrogydrogy
Zobraziť galériu
(3)
Domov
Zdieľať
Diskusia