Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jakub Paulík
17. apríla 2023, 11:40
Čas čítania 0:30

Známy developer na Slovensku oživí chátrajúce budovy obchodov Hypernova. V týchto mestách začnú fungovať s novým konceptom

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Po Pezinku prídu na rad aj Ružomberok a Nové Zámky.

Spoločnosť J&T má v pláne prerobiť staré priestory obchodov Hypernova, ktoré prebuduje na retailové parky, informovali Hospodárske noviny.

Retailový park v Pezinku, ktorý bude úplne prvým, by pritom svoje brány mal otvoriť už 27. apríla tohto roku. Ľudia v ňom nájdu predajne ako Lidl, Pepco, Kik, Planeo, Banquet, Dr. Max či drogériu dm.

Retailové parky podľa vzoru Pezinka plánuje J&T otvoriť aj v Nových Zámkoch a Ružomberku. Prvým bude Ružomberok, kde retailový park vznikne na prelome rokov 2023 a 2024. V Nových Zámkoch nákupné stredisko otvoria v druhej polovici roka 2024.

„Naším cieľom je prostredníctvom modernejších priestorov pokrývať dopyt ľudí po nákupoch základných potrieb, akými sú nákup potravín, drogérie alebo služby lekárne, a to v dostupnej lokalite,“ povedala pre HN Katarína Dubeňová, PR manažérka 365.invest, ktorá patrí pod J&T.

Hypernova
Zdroj: Wikimedia/Winklerová Michaela
Domov
Zdieľať
Diskusia