Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
22. mája 2023, 9:11
Čas čítania 0:36

VIDEO: NAKA vtrhla k dílerom do garáže, s drogami robili „na drzovku“ hneď vedľa budovy súdu. Pozri si autentický zásah

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Díleri drog obchodovali s metamfetamínom. Stíhaní sú väzobne.

Bratislavská polícia obvinila dvoch mužov, ktorí minimálne od roku 2020 zabezpečovali a distribuovali drogy. „Ich nelegálna činnosť sa mala odohrávať na viacerých miestach, najmä na území bratislavskej mestskej časti Nové Mesto,“ spresnila polícia na sociálnej sieti s tým, že s drogami robili hneď vedľa budovy okresného súdu. Video z policajnej akcie si môžeš pozrieť tu.

V prípade už obvinení 44-ročný Anton a 46-ročný Marek skladovali omamné látky prevažne v pivničných priestoroch a v byte, predaj realizovali vo viacerých garážach.

Obvinení sú stíhaní väzobne

Oboch mužov polícia zadržala pri policajnej akcii Hendikep, v rámci domovej prehliadky v jednom z bytov na ulici Pri Bielom kríži takisto policajti zaistili vo viacerých striekačkách a plastových vreckách biely kryštalický materiál, pri ktorom sa následnou expertízou zistila prítomnosť metamfetamínu.

„Vyšetrovateľ obvinil zadržaných z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva,“ informovala polícia. Obvinení sú stíhaní väzobne.

polícia
Zdroj: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj
Domov
Zdieľať
Diskusia