Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eliška Hulová
7. júna 2023, 9:50
Čas čítania 0:28

V obci pri Košiciach znásilnili iba 15-ročné dievča z detského domova. Otrasný čin sa odohral v areáli zimného štadióna

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Maloleté dievča znásilnili v areáli zimného štadióna v obci Čaňa pri Košiciach.

V obci Čaňa pri Košiciach v pondelok popoludní znásilnili 15-ročné dievča z detského domova. Sexuálne napadnutie sa odohralo v areáli miestneho zimného štadióna, informuje portál Pluska

Obeťou znásilnenia sa stala iba 15-ročná zverenkyňa detského domova, ktorú páchateľ prinútil k pohlavnému styku napriek tomu, že s ním nesúhlasila a aktívne odporovala.

Páchateľom je podľa informácií portálu len 13-ročný chlapec, ktorý je žiakom špeciálnej školy, no polícia momentálne prípad vyšetruje. „Vzhľadom na citlivosť prípadu s prihliadnutím na vek poškodenej osoby bližšie informácie nebudeme poskytovať,“ uviedla hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová.

Za znásilnenie chránenej osoby, ktorou 15-ročné dievča podľa zákona je, hrozí páchateľovi odňatie slobody v rozsahu od 7 do 15 rokov. V prípade, ak páchateľ nedosiahol plnoletosť, súd trest skráti na polovicu.

PZ SR
Zdroj: PZ SR
Domov
Zdieľať
Diskusia