Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Florián Meričko
13. júla 2023, 9:55
Čas čítania 0:26

Decathlon sťahuje z predaja nebezpečnú plávaciu pomôcku pre deti. Hrozí im utopenie, treba ho urýchlene vrátiť

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Stiahnutie z predaja sa vzťahuje na produkty zakúpené v období od 1. februára 2023 do 23. júna 2023.

Spoločnosť Decathlon sťahuje z predaja nebezpečný produkt. Ide o plávacie koleso pre deti značky Nabaiji a týka sa modelov 8752138, 8752140, 8752139. Upozornila na to Slovenská obchodná inšpekcia

Predajca športových produktov preto vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí si daný produkt zakúpili v období od 1. februára 2023 do 23. júna 2023, aby ho čo najskôr vrátili a prestali používať. 

„Spoločnosť Nabaiji si všimla riziko prevrátenia dieťaťa. Pri cúvaní môže hroziť riziko utopenia, keďže je dieťa pripútané a jeho hlava by mohla zostať pod vodou bez možnosti vrátiť hlavu späť do správnej polohy,“ priblížila inšpekcia.

V prípade, že zákazníci vlastnia vyššie uvedené produkty, môžu ich vrátiť do ktorejkoľvek predajne Decathlon, kde im vrátia peniaze.  

Nebezpečné plávacie kolesá pre deti Nabaiji.
Nebezpečné plávacie kolesá pre deti Nabaiji. Zdroj: www.soi.sk
Domov
Zdieľať
Diskusia