Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Lukáš Čelka
26. augusta 2023, 12:47
Čas čítania 0:26

FOTO: Muž chcel vo Vrakuni vykradnúť dodávku, jej majitelia s ním takto vybabrali

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Nešťastník nemal šancu utiecť.

Keď sa 32-ročný Patrik dostal do kabíny dodávky, ktorú sa chystal vykradnúť, nenapadlo mu, že v nej zostane uväznený. Súkromné vozidlo stálo pred obytným domov, a tak si majitelia ihneď všimli, že v dodávke sa deje niečo podozrivé. Vo vozidle ho zatvorili a hneď privolali na miesto políciu, ktorá o prípade informovala na svojej facebookovej stránke.

Zlodeja uväznili v dodávke jej majiteľia.
Zlodeja uväznili v dodávke jej majiteľia. Zdroj: Facebook/@Polícia SR – Bratislavský kraj


Poškodení držali páchateľa zatvoreného v dodávke až do príchodu hliadky. „32-ročný Patrik bol obmedzený na osobnej slobode a v rámci úkonov na mieste bolo zistené, že má vo svojom vozidle odcudzený kompresor. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III vzniesol obvinenie 32-ročnému Patrikovi z prečinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci,“ priblížila polícia. 

Zlodeja uväznili v dodávke jej majiteľia.Zlodeja uväznili v dodávke jej majiteľia.Zlodeja uväznili v dodávke jej majiteľia.
Zobraziť galériu
(3)
Domov
Zdieľať
Diskusia