Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Adam Novosad
13. septembra 2023, 7:12
Čas čítania 0:34

AKTUÁLNE: Diaľnicu D1 museli pri Považskej Bystrici náhle uzavrieť. Vypukol tam požiar cisterny, polícia odkláňa vodičov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia o uzavretej diaľnici informovala na Facebooku.

AKTUALIZOVANÉ 8.30 h:  Požiar kamióna s cisternou na diaľnici D1 pri Sverepci už hasiči uhasili. Požiar vypukol krátko po šiestej hodine na kilometri 163,5 diaľnice D1 pri obci Sverepec v Považskobystrickom okrese. Na mieste zasahovalo 14 profesionálnych hasičov z Púchova, Považskej Bystrice a Trenčína.

Na diaľnici D1 v smere do Žiliny momentálne horí cisterna, a tak ju polícia musela uzavrieť. Na 163. kilometri diaľnice pri Sverepci neďaleko Považskej Bystrice vypukol požiar kamiónu, ktorý zastavil dopravu.

„Na mieste sú hasiči aj polícia. Rešpektujte pokyny polície,“ upozornila vodičov polícia na Facebooku.

„Na D1 pred Považskou Bystricou v smere z Trenčína približne na 163. kilometri na krajnici horí cisterna, diaľnicu od exitu Beluša už uzavreli, odporúčame obchádzku po starej ceste cez Belušu a Sverepec,“ informuje vodičov Zelená vlna na sociálnej sieti X (predtým Twitter).

Domov
Zdieľať
Diskusia