Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
20. septembra 2023, 12:12
Čas čítania 0:30

Bratislava spúšťa regulované parkovanie v ďalšej časti mesta. V týchto časoch bude nová zóna spoplatnená

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Regulované parkovanie PAAS spustia v lokalite Štrkovec v októbri.

Mesto Bratislava spustí koncom októbra regulované parkovanie v ďalšej časti Ružinova.

Bratislavský parkovací asistent zavedú 25. októbra v lokalite Štrkovec. Na sociálnej sieti o tom informuje bratislavský magistrát.

„Po tomto dátume bude možné v časoch regulácie v zóne parkovať už len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade hodinového parkovného,“ spresnila samospráva. Zóna RU3 – Štrkovec bude spoplatnená v čase od 12.00 do 24.00 h cez pracovné dni sadzbou 1,50 eura za hodinu.

PAAS, ktorý bratislavská samospráva označuje za jednu z najväčších reforiem v hlavnom meste, spustili začiatkom minulého roka v prvých troch zónach – Tehelné pole v Novom Meste, Dvory 4 v Petržalke a Krasňany v Rači. Regulované parkovanie postupne spúšťa mesto aj v iných lokalitách. Od pondelka 25. septembra v Petržalke na Dvoroch V, VI a v lokalite Šustekova.

bratislava
Zdroj: paas.sk
Domov
Zdieľať
Diskusia