Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
17. októbra 2023, 12:08
Čas čítania 0:28

Podvodníci skúšajú pred sviatkami nový trik na dôchodcov. Naletela im Bratislavčanka, ktorá za pár sekúnd prišla o 2 100 eur

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Podvodník oklamal na bratislavskom cintoríne ženu, prišla o 2 100 eur.

Podvodník oklamal v pondelok 16. októbra na bratislavskom cintoríne ženu, ktorá prišla o 2 100 eur. Sľúbil jej vykonanie prác na hrobovom mieste, ale faktúru a ani dielo nedostala, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

Polícia v súvislosti s prípadom upozorňuje na podvodníkov, ktorí sľúbia zhotovenie nového hrobového miesta či jeho zveľadenie. Vezmú peniaze, ale dielo nespravia. „Nedôverujte neznámym osobám, ktoré vás oslovia na cintoríne s ponukou prác na hrobových miestach,“ podotkla Šimková.

Zároveň ľudí vyzvala, aby nedávali peniaze cudzej osobe bez podpisu riadnej zmluvy. Pred podpisom je tiež dôležité si overiť hodnovernosť služieb. „Nikdy nedajte plnú sumu za dielo, dohodnite sa na menších častiach a zvyšok doplaťte po kontrole prác na diele,“ doplnila hovorkyňa.

Domov
Zdieľať
Diskusia