Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Radka Klučárová
31. októbra 2023, 18:30
Čas čítania 0:29

ZOZNAM: Týmto rizikovým slovenským e-shopom sa radšej vyhni, môžu mať podvodné praktiky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Slovenská obchodná inšpekcia na e-shopy upozorňuje pre porušenie zákonných povinností, ale aj z dôvodu problematického vymáhania spotrebiteľských práv a individuálnych nárokov.

Slovenská obchodná inšpekcia aktualizovala zoznam rizikových slovenských e-shopov. Na webe zverejnila 27 obchodov, ktoré porušili niektoré zo zákonných povinností. SOI ich za rizikové považuje aj z dôvodu problematického vymáhania spotrebiteľských práv a individuálnych nárokov.

„Zaradenie internetových stránok na zoznam rizikových e-shopov je len odporúčaním pre spotrebiteľov, aby nákup na internetových stránkach dôkladne zvážili. V žiadnom prípade však nejde o úplný zoznam rizikových e-shopov,“ upozorňuje SOI. 

Na neželaný zoznam sa dostali internetové obchody, pri ktorých inšpekcia zaznamenala sťažnosti zo strany zákazníkov. Ku každému menovanému obchodu SOI na webe uviedla nezrovnalosti a pochybenia súvisiace s jeho prevádzkovaním.

nakupuj123.skchyza.skrajpradla.sk
bonky. sklunzo.skzasielkonos.sk
suprisimo.skshopolo.skfashionline.com
booho.skhuglo.skjordanshoes.com
finlando.skalabo.skmoletka.eu svet-siat.eu vip-moda.eu
rayray.skmobiluj.skperfektna.sk
fashy.skeleganceshop.skkociky-leja.sk
gigastore.skautoelektrony.skelekroeldo.sk
zozu.skviagogo.sksunsea.sk
Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. Zdroj: TASR/Oliver Ondráš
Domov
Zdieľať
Diskusia