Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
2. novembra 2023, 13:10
Čas čítania 0:33

FOTO: Z auta pri Trnave zostal šrot. Polícia nemohla uveriť, že pasažieri prežili

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Príčinou nehody bol pravdepodobne šmyk.

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu na ceste medzi obcami Smolenice a Boleráz v okrese Trnava, pri ktorej sa zranila trojčlenná posádka osobného auta Renault Thalia. Jej príčinou bolo pravdepodobne nezvládnutie jazdy v zákrute, pri ktorej 54-ročný vodič neprispôsobil rýchlosť a na mokrej ceste dostal šmyk. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

„Auto zišlo mimo cesty, kde narazilo do stromu a zostalo prevrátené na boku. Vodič i jeho 29- a 52-ročné spolujazdkyne sa zo zdemolovaného vozidla sami dostali von. Všetci traja boli odvezení na vyšetrenia do trnavskej nemocnice,“ uviedla. Policajti vykonali s vodičom dychovú skúšku, ktorá mala negatívny výsledok. Na mieste mu zadržali vodičský preukaz.

Polícia v tejto súvislosti upozorňuje, aby na mokrej či zľadovatenej ceste vodiči radšej spomalili a pred jazdou si skontrolovali stav pneumatík a prispôsobovali rýchlosť a spôsob jazdy nielen svojim schopnostiam, ale najmä stavu ciest.

Domov
Zdieľať
Diskusia