Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová TASR
9. novembra 2023, 11:32
Čas čítania 0:27

PREHĽAD: Na vybavenie dôchodku máš viac času. Poznáme úradné hodiny, v ktorých sú po novom otvorené pobočky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V dôsledku zvýšeného záujmu o predčasný dôchodok Sociálna poisťovňa dokonca posilňuje personálne kapacity a internú organizáciu práce.

Sociálna poisťovňa zaznamenala zvýšený nárast žiadostí o predčasný starobný dôchodok, najmä o legislatívnu zmenu – predčasný starobný dôchodok po 40 odpracovaných rokoch. V dôsledku nárastu žiadostí predlžuje otváracie hodiny pobočiek. 

Pripomíname ti, že od 6. novembra sú predĺžené úradné hodiny dôchodkového oddelenia všetkých pobočiek a vysunutých pracovísk s celotýždňovou prevádzkou. Výnimkou bude 13 vysunutých pracovísk takzvaného II. typu, teda pracovísk, ktoré poskytujú služby občanom len v rámci jedného alebo dvoch pracovných dní.

Výnimkou sú pracoviská v Šamoríne, Šahách, Štúrove, Detve, Krupine, Banskej Štiavnici, Žarnovici, Medzilaborciach, Stropkove, Giraltovciach a Moldave nad Bodvou, Krompachoch a Klientske centrum štátnej správy-ESO v Bratislave.

Upravené úradné hodiny

Pondelok8:00 – 17:00
Utorok8:00 – 15:00
Streda8:00 – 17:00
Štvrtok8:00 – 12:00
Piatok8:00 – 15:00
Domov
Zdieľať
Diskusia