Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
20. novembra 2023, 16:07
Čas čítania 0:33

AKTUÁLNE: Pri diaľnici D1 unikla nebezpečná látka. Tento úsek bude obojstranne uzavretý

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V úseku medzi Sencom a Blatným unikla nebezpečná látka.

Pri diaľnici D1 v úseku medzi Sencom a Blatným unikla nebezpečná látka. Bude preto obojsmerne uzavretá. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

„Krátko pred 15.30 h sme prijali na linke 158 informáciu o poškodení bioplynovej stanice, v dôsledku ktorej došlo k úniku prudko jedovatej chemickej látky,“ priblížili policajti. Vyzývajú preto vodičov, aby sa danému miestu vyhli, a pokiaľ je to možné, na prejazd využili alternatívnu trasu. Zároveň žiadajú vodičov, aby sa riadili pokynmi polície.

Mesto Senec na sociálnej sieti informuje, že pri bioplynovej stanici cestou na Svätý Martin pravdepodobne praskla nádrž, z ktorej sa vyliala tekutina. „Mesto informovalo príslušné inštitúcie a úrady. Situáciu riešia hasiči a Okresný úrad Senec koná ďalšie kroky,“ spresnila samospráva. Z operačného strediska Hasičského a záchranného zboru potvrdili, že na mieste zasahujú hasiči.

Polícia na sociálnej sieti informuje, že diaľnica D1 je už spojazdnená. 

Domov
Zdieľať
Diskusia