Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Samuel Valent TASR
25. novembra 2023, 11:05
Čas čítania 0:23

SHMÚ vydáva kalamitné výstrahy až do nedele večer. Upozorňuje na nebezpečenstvo v mnohých okresoch Slovenska

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Pre okresy Žilinského, Banskobystrického, Prešovského i časti Trenčianskeho kraja platí výstraha do nedeľňajšieho večera.

Na cestách severného a stredného Slovenska hrozia snehové jazyky a záveje. Výstrahu pred ich tvorbou vo vyšších polohách, resp. na horských priechodoch vydal Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ).

Pre okresy Žilinského, Banskobystrického, Prešovského i časti Trenčianskeho kraja platí výstraha do nedeľňajšieho večera.

Na aktuálne nebezpečenstvá na cestách upozorňuje aj Stellacentrum. Sneženie a klzkú vozovku hlási z okolia Bytče, Žiliny a Martina. „Poľadovica je na cestách v okresoch Stará Ľubovňa, Kežmarok, Rimavská Sobota, Revúca, Sobrance a na horskom priechode Vrchslatina,“ dodáva Stellacentrum.

S hmlou musia rátať vodiči v lokalitách Spišská Nová Ves, Jelšava, Čaňa a Krompachy, Ludvíkov dvor, Medzilaborce, Ďurďošík a Vajkovce.

Snehové jazyky a záveje
Snehové jazyky a záveje Zdroj: SHMÚ
Domov
Zdieľať
Diskusia