Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Barbora Fábryová
15. decembra 2023, 11:02
Čas čítania 0:27

Bratislavský taxikár chcel údajne znásilniť zákazníčku. Polícia zadržala možného páchateľa

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia taxík poslala na expertízu.

Bratislavský taxikár sa v noci údajne pokúšal znásilniť zákazníčku. Polícia zadržala muža z Gruzínska v centre mesta o pár hodín neskôr. Podľa informácií portálu Noviny.sk kriminalisti prehľadali mužovo auto a podozrivého odviedli na policajné oddelenie do Karlovej Vsi.

Gruzínca polícia vypočúva na policajnom oddelení. Auto vyšetrovateľ poslal na expertízu, kde z neho zoberú potrebné stopy. Prípad potvrdil aj hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

„Môžeme potvrdiť, že na osobnej slobode bol dnes v ranných hodinách obmedzený muž v súvislosti s objasňovaním podozrenia zo spáchania násilnej trestnej činnosti. Prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV, bližšie informácie v súčasnosti nie je možné k prípadu poskytnúť,“ povedal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Ilustračný obrázok.
Ilustračný obrázok. Zdroj: TASR/Martin Baumann
Domov
Zdieľať
Diskusia