Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
31. decembra 2023, 16:37
Čas čítania 0:20

Na Slovensko sa vráti sneženie. Očakávať ho môžeme už v najbližších dňoch

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Kedy to príde?

Počasie bude na Slovensku nasledujúci týždeň premenlivé. Teploty budú na mnohých miestach Slovenska dosahovať aj 10 stupňov Celzia. Prvé ochladenie meteorológovia očakávajú až na Troch kráľov, píše portál iMeteo.

Počas prvých januárových dní sa rozpadne polárny vír, ktorý zapríčiní, že sa nad Európu zo severu prepadne chladný vzduch. Ten spolu s tlakovou nížou na územie Slovenska prinesie prudké ochladenie a sneženie.

Od nedele 7. januára bude na Slovensku opäť zima. Mrznúť bude aj počas dňa, čo zapríčiní, že sa sneženie vráti aj do nižších polôh.

30. decembra 2023, 12:41 Čas čítania 0:37 Dočkáme sa konečne tuhej zimy? Prognózy na január sú podľa odborníkov jasné Dočkáme sa konečne tuhej zimy? Prognózy na január sú podľa odborníkov jasné
sneh
Zdroj: TASR/Daniel Stehlík
Domov
Zdieľať
Diskusia