Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
7. januára 2024, 14:05
Čas čítania 0:47

Suseda brutálne zavraždenej ženy opísala život v ružinovskej bytovke: Asi trikrát som ju zbierala zo schodov pri vchode

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V úvode svojho statusu odsúdila vraždu, ktorá sa stala 5. januára 2024.

K prípadu vraždy ženy v Ružinove na Prievozskej ulici sa vyjadrila vo facebookovom statuse aj bývalá poslankyňa Monika Kozelová, ktorá bola susedkou zavraždenej ženy. 

Bitky, nadávky aj hluk 

Zosnulú Patríciu opísala podľa vlastných slov ako chorú alkoholičku, ktorá potrebovala liečenie. V statuse ďalej Kozelová píše, že jej dnes už zosnulá susedka robila problémy a vyvolávala hádky, bola hlučná a vulgárna.

„Ak stretla niekoho na ulici, vyvolávala spory ústiace až do bitiek. Asi trikrát som ju zbierala zo schodov pri vchode, čo nebola v stave ani vyliezť k sebe domov, zbierali sme ju aj na medziposchodiach s rozsypanými vecami ráno, keď sme išli do práce. Prípadne sme jej zbierali roztratené veci a vzorne sme ich ukladali za dvere jej pavlače,“ priblížila Kozelová. 

Spolužitie Patrície a kuchára Jožka 

Exposlankyňa opísala obdobne aj kuchára Jožka, ktorý je momentálne obvinený z jej vraždy. Vraj sa často hádali. Keď Kozelová upozornila dvojicu, aby boli ticho, začali sa jej vyhrážať a znepríjemňovať jej život v bytovke. Patrícia s partnerom údajne použili aj vyhrážky smrťou. 

26. februára 2024, 16:30 Čas čítania 18:31 Veľký rozhovor s Ivanom Korčokom: Hovoriť Ukrajincom, aby sa vzdali, je pokrytecké a zbabelé Veľký rozhovor s Ivanom Korčokom: Hovoriť Ukrajincom, aby sa vzdali, je pokrytecké a zbabelé

„Poslednýkrát som ju videla deň pred Vianocami a na moje obrovské počudovanie mi prvýkrát v živote zaželala veselé Vianoce,“ píše Kozelová v statuse. V budúcnosti ju čaká výsluch na kriminálke.  

Domov
Zdieľať
Diskusia