Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
6. januára 2024, 16:30
Čas čítania 0:29

Polícia obvinila kuchára Jožka z vraždy v Ružinove. Hrozí mu 20 až 25 rokov v base

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia poskytla nové informácie o trestnom konaní.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave vzniesol po vykonaní potrebných procesných úkonov obvinenie z trestného činu vraždy voči 47-ročnému Jozefovi H. z Bratislavy. Muž je obvinený v rámci prípadu, v ktorom našli zavraždenú ženu v Ružinove s vyrezanými orgánmi, informuje polícia na sociálnej sieti.

„V tejto súvislosti bol spracovaný na obvineného návrh k väzobnému stíhaniu. Obvinený bol po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia,“ napísala polícia na Facebooku.  

V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Policajti vo štvrtok informovali o náleze tela ženy bez známok života v jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese. Policajti v piatok popoludní zadržali osobu podozrivú z tejto vraždy.

Domov
Zdieľať
Diskusia