Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
23. januára 2024, 8:03
Čas čítania 0:34

V Bratislave kolabuje doprava, úplne zamrzli električky. Týmito linkami sa do práce dnes nedostaneš

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Premávka by sa mala stabilizovať v dopoludňajších hodinách.

V Bratislave je od štvrtej rána obmedzená premávka električiek. Dôvodom je zamrznutie trolejového vedenia a električiek. Mestská hromadná doprava bude v najbližších hodinách obnovená, informuje imhd.sk.

„Z dôvodu mimoriadnej udalosti bol ráno prerušený výjazd električiek z depa Jurajov dvor, preto je ranná premávka električiek na linkách 1, 3, 4, 7 a 9 výrazne obmedzená,“ uvádzajú. Viaceré linky nahradila autobusová doprava.

„Po 6. hodine je ešte stále výrazne obmedzená premávka liniek 4 a 9 v Karlovej Vsi, Dúbravke a Ružinove. Značne nepravidelná je aj premávka linky 3 z Petržalky, kde už skončila náhradná autobusová doprava,“ opisujú situáciu. Linka číslo 7 stále nepremáva a do premávky sa zapojí od 7.50 h z Rače.

Linka číslo 1 premáva v obmedzenom rozsahu na Hlavnú stanicu. „Medzi 7.00 a 7.40 h nebudú premávať električky linky 9 z Ružinova,“ informujú. Premávka by sa mala stabilizovať v dopoludňajších hodinách po skončení rannej špičky.

MHD aj prímestská doprava zatiaľ fungujú bez obmedzení a len s minimálnym meškaním. 9. 12. 2021.
MHD aj prímestská doprava zatiaľ fungujú bez obmedzení a len s minimálnym meškaním. 9. 12. 2021. Zdroj: Refresher/Ľubo Baran
Domov
Zdieľať
Diskusia