Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
26. januára 2024, 17:27
Čas čítania 0:32

Policajt Mário pomohol otcovi s dieťaťom v bezvedomí. S plačom ho žiadal o pomoc

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

K otcovi v núdzi sa dostal prakticky len náhodou.

Polícia na sociálnej sieti vyzdvihla zákrok strážmajstra Mária Mišiaka, ktorý pomohol otcovi s dieťaťom v bezvedomí. Keď išiel autom vyzdvihnúť svojho kolegu, v spätnom zrkadle spozoroval auto, ktoré na neho blikalo pomocou diaľkových svetiel. Policajt aj blikajúce auto spoločne zastavili pri bezpečnostnej rampe.

Vodič druhého auta následne vystúpil a s plačom bežal za policajtom. Muž mal totiž v aute svoje maloleté dieťa, ktoré bolo v bezvedomí a nevedel ho prebrať. Policajta poprosil, nech im robí sprievod cestou do nemocnice, aby sa do nej dostali rýchlejšie a bezpečnejšie. Policajt neváhal a vodiča následne sprevádzal až pred detskú pohotovosť.

„Dieťatku prajeme skoré uzdravenie,“ napísala polícia na sociálnej sieti. K hrdinskému činu sa vyjadrili aj ľudia v komentároch pod príspevkom. „Čím ďalej, tým viac tuším napĺňajú poslanie pomáhať a chrániť,“ napísal jeden z používateľov. Aktuálny zdravotný stav dieťaťa policajná stránka nezverejnila.

Domov
Zdieľať
Diskusia