Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
1. februára 2024, 12:39
Čas čítania 0:24

Bál sa o svoj život vo „východoeurópskej“ nemocnici. Opitý Rakúšan v trnavskej nemocnici napadol sestru a podpálil lôžka v čakárni

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajti muža zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia.

Trnavských policajtov dnes privolali na urgentný príjem do Fakultnej nemocnice v Trnave, kde 70-ročný Rakúšan fyzicky napadol personál a podpálil prenosné lôžka v čakárni. Policajti o tom informujú na Facebooku.

„Hliadky boli vyslané krátko po 2.00 h ráno k agresívnemu pacientovi, ktorý sa údajne bál o svoj život vo ‚východoeurópskej‘ nemocnici. Podľa prvotného oznámenia mal počas ošetrenia fyzicky napadnúť jednu zo sestier a podpáliť prenosné lôžka v čakárni,“ opísala situáciu polícia.

Muža obmedzili na osobnej slobode. Počas zatýkania kládol odpor a pri dychovej skúške mu namerali viac ako 2 promile alkoholu. Dôchodca skončil v cele policajného zaistenia. Prípad je naďalej predmetom vyšetrovania.

Domov
Zdieľať
Diskusia