Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
9. februára 2024, 9:58
Čas čítania 0:31

Polícia pátra po nezvestnej Sáre. 16-ročné dievča vo štvrtok odišlo z domu, bálo sa návratu do reedukačného centra

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V prípade akýchkoľvek informácií o nezvestnej sa obráť na políciu.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Sáre Račkovej zo Zvolena. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že dievča je nezvestné od štvrtka 8. februára, keď ušlo z adresy prechodného bydliska vo Zvolene, keďže sa nechcelo vrátiť z prázdnin do reedukačného centra v Levoči.

„Vykonanými previerkami sa doposiaľ nezistilo miesto jej pobytu. Sára o sebe nepodala žiadnu správu svojim blízkym,“ uviedla hovorkyňa. Nezvestná je vysoká 173 centimetrov, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči a hnedé polodlhé vlasy. Polícia nemá informácie o tom, čo mala na sebe naposledy oblečené, a nemá ani zvláštne znamenia.

Akékoľvek informácie o nezvestnej mladej žene môže verejnosť oznámiť na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Poprade, na čísle 0961 89 3371, respektíve na linke 158. „Informácie môžu občania poskytnúť aj prostredníctvom sociálnej siete,“ dodala Ligdayová.

pátranie
Zdroj: Záchranný systém Slovensko
Domov
Zdieľať
Diskusia