Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
14. februára 2024, 18:24
Čas čítania 0:24

Lekárovi vykĺbil rameno. Opitý pacient na východe Slovenska napadol zdravotníkov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Útočníkom bol Slovák stredného veku z Vranova nad Topľou.

Pacient pod vplyvom alkoholu napadol na urgentnom príjme v nemocnici v Humennom viacerých zdravotníkov. Správu potvrdila nemocnica aj polícia, ktorá spresnila, že útočníkom bol 64-ročný Vranovčan. Ten už čelí obvineniu. Na prípad upozornil denník Korzár s tým, že muž lekárovi vykĺbil rameno.


Agresívneho pacienta spacifikovala strážna služba nemocnice spolu s privolanou políciou. „Jednému lekárovi spôsobil aj pracovnú neschopnosť,“ uviedla PR špecialistka Penta Hospitals Bianka Krejčíová.


Podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jany Ligdayovej k incidentu došlo minulý týždeň, polícia to vyšetruje ako útok na chránené osoby pri výkone zdravotníckeho povolania, smerujúceho k ochrane zdravia. Obvinený muž je stíhaný na slobode.

Ilustračná fotka.
Ilustračná fotka. Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj
Domov
Zdieľať
Diskusia