Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Samuel Valent
16. februára 2024, 22:02
Čas čítania 0:25

Kaufland okamžite sťahuje z predaja nebezpečnú sladkosť. Môže obsahovať kovové častice

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Zákazníci, ktorí produkt zakúpili, ho môžu vrátiť v ktorejkoľvek predajni Kaufland aj bez predloženia pokladničného bloku.

Kaufland okamžite stiahol z predaja 200-gramové čokoládové sušienky od výrobcu Banketbakkerij Merba B.V. Podľa vyjadrenia obchodného reťazca je to preventívne opatrenie, pretože nie je možné vylúčiť, že sa v nich môžu nachádzať malé kovové častice. Spoločnosť na to upozornila na svojom webe

Konkrétne ide o produkt s dátumom minimálnej trvanlivosti do 6. decembra 2024, šarža 2334103. „Vzhľadom na možné riziko zranenia pri konzumácii by zákazníci mali prísne dodržiavať stiahnutie z predaja a dotknutý výrobok, ktorý sa predával v Kauflande, nekonzumovať,“ upozorňujú.

Zákazníci, ktorí produkt zakúpili, ho môžu vrátiť v ktorejkoľvek predajni Kaufland. Následne dostanú sumu v plnej výške. Peniaze im vrátia aj bez predloženia pokladničného bloku.

Kaufland.
Kaufland. Zdroj: Kaufland
Domov
Zdieľať
Diskusia