Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Barbora Fábryová
29. februára 2024, 10:39
Čas čítania 0:47

Fico na oslavách MDŽ hovoril sexistické vtipy. Spomenul tiež, že Rusko je krajina, ktorú má rád

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Premiér si kopol do nebinárnych osôb aj žien.

Premiér Robert Fico začal svoje pravidelné turné pred sviatkom MDŽ. V Prešove vystúpil v Divadle Jonáša Záborského, kde opäť predniesol typické sexistické vtipy a zaspomínal si aj na výlet do Ruska, píše portál Korzár.

Fico akciu otvoril pozdravom „dievčatá, bozkávam“. Predseda vlády si v prejave kopol aj do nebinárnych osôb. „Ja mám v tom úplne jasno. Vy ste ženy a ja som muž. V Bruseli som videl strednú toaletu pre tých, ktorí nevedia, čo sú. Nabudúce tam nalepím vrtuľník. Svet sa zbláznil,“ povedal Fico.

Premiér si pred plnou sálou zaspomínal aj na svoju návštevu v Rusku. „Bol som v krajine, ktorú mám rád, v Rusku,“ povedal Fico a pripomenul si aj to, ako si s vtedajším predsedom Štátnej dumy Sergejom Naryškinom vymenil darčeky.

Premiér sa zabával na sexistických vtipoch

Fico si neodpustil ani vtipy z „manželského života“. Jeden z nich bol o umývaní riadu. Manželka v ňom oslavuje životné jubileum a má umyť veľa riadu. Manžel jej na to povedal, nech sa netrápi, keďže oslavuje. Veď riad umyje zajtra.

7. apríla 2024, 6:22 Čas čítania 10:56 PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal

Ďalší vtip sa týkal sexuálneho života v manželstve. Muž žene podával paralen na bolesť hlavy. Keď mu manželka odpovedala, že ju hlava nebolí, povedal jej, že presne to chcel počuť.

Ilustračný obrázok.
Ilustračný obrázok. Zdroj: TASR/Jakub Kotian
Domov
Zdieľať
Diskusia