Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
5. marca 2024, 12:21
Čas čítania 0:26

AKTUÁLNE: Na diaľnici D1 v Bratislave sa prevrátil kamión. Policajti odklonili premávku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia žiada vodičov, aby zvýšili svoju opatrnosť, rešpektovali a riadili sa pokynmi polície a dopravného značenia.

Na diaľnici D1 v Bratislave sa prevrátil kamión. Kvôli odstraňovaniu následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2 smer Malacky, Most Lanfranconi, Mlynská dolina, kde sa bude premávka otáčať v smere do Rakúska. 


„Podľa doterajších informácií na výjazdovej vetve z diaľnice D1 na diaľnicu D2, v ľavotočivej zákrute v blízkosti výstaviska Incheba, došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k prevráteniu ťahača značky Scania s návesom,“ priblížil hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Nikto sa nezranil. Prítomnosť alkoholu po dychovej skúške u vodiča vylúčili.


Polícia žiada vodičov, aby zvýšili svoju opatrnosť, rešpektovali a riadili sa pokynmi polície a dopravného značenia, prípadne aby na prejazd využili alternatívnu trasu.

Domov
Zdieľať
Diskusia