Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
13. marca 2024, 7:12
Čas čítania 0:31

AKTUÁLNE: V Bratislave našli na chodníku telo mŕtveho muža. Polícia preveruje, čo sa stalo

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajti o náleze informovali na sociálnej sieti.

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky v súčasnosti preverujú okolnosti nálezu tela muža bez známok života na chodníku v Devínskej Novej Vsi. Polícia o tom informovala na sociálnej sieti. „Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ uviedli policajti.

Podľa informácií portálu tvnoviny.sk mal muž na tele viaceré bodné poranenia. Na miesto činu privolali aj záchranárov. Tí však už mužovi nepomohli. Aktuálne po páchateľovi pátra polícia.

Portál informuje, že kamery zachytili, ako muž padá zo 6. poschodia. Polícia pri vyšetrovaní pracuje s viacerými verziami. „Sú tu také skutočnosti, ktoré nie sú úplne zrejmé na začiatku, aby sme ich vedeli spresniť teraz. Skutočnosti preverujeme,“ povedal krajský riaditeľ polície v Bratislave Viliam Adamec.

Polícia tvrdí, že zatiaľ vylúčila úmyselné konanie inej osoby. Prípad viac nekomentovala a vyhlásila, že presnú príčinu smrti určí až pitva, informuje Facebooku.

Domov
Zdieľať
Diskusia