Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
8. apríla 2024, 20:46
Čas čítania 0:28

Slovák sa pred rodinným domom vyhrážal cudzej rodine. Potom po nich 6-krát vystrelil z plynovej pištole

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

O správe informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili 34-ročného muža zo zločinu vydierania. Plynovou zbraňou strieľal po rodine vo dvore rodinného domu v obci Čachtice v Novomestskom okrese. O správe informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.


„Muž prišiel pred rodinný dom, kde začal kričať na poškodeného, aby mu vrátil peniaze, inak ich pozabíja. Poškodený bol na dvore so svojou matkou a otcom. Obvinený mal plynovú zbraň, z ktorej minimálne šesťkrát vystrelil smerom na matku poškodeného, do vzduchu a aj k nohám poškodeného. Poškodeným neboli spôsobené žiadne zranenia,“ uviedla hovorkyňa.


Polícia muža zadržala, umiestnila ho v cele a navrhla jeho väzobné stíhanie. Muž bol už v minulosti 12-krát súdne trestaný. Obvinenému aktuálne hrozí väzenie na štyri až desať rokov.

Domov
Zdieľať
Diskusia