Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
24. apríla 2024, 9:51
Čas čítania 0:39

Stavili pár eur, vyhrali takmer pol milióna. Dvaja Slováci nemusia pracovať nasledujúcich 10 rokov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Ide o historicky prvých výhercov tohto typu lotérie.

Dvaja Slováci vyhrali v pondelok 22. apríla v lotérii „Extra výplata“ hlavnú výhru 480-tisíc eur. Tipos im bude výhru vyplácať nasledujúcich 10 rokov. Každý mesiac im príde na účet 4 000 eur, uvádza samotná lotériová spoločnosť Tipos

Investovali pár eur 

Historicky prví výhercovia tejto lotérie svoje stávky uzavreli v Bratislavskom kraji. Jeden z nich vyplnil tiket za 1,5 eura. Druhý požiadal o náhodný výber a za svoju stávku zaplatil 4,5 eura.

Dvaja šťastlivci sa v pondelok našli aj v druhom poradí. Vyhrali 24-tisíc eur a obaja sa môžu každý mesiac v priebehu jedného roka tešiť na 2 000 eur, ktoré im prídu na účet od lotériovej spoločnosti.

„V Extra výplate sa oproti ostatným číselným lotériám jackpot nekumuluje, teda nie je potrebné čakať, kým sa opäť dostane na atraktívnu hranicu. Hlavná výhra vo výške 480 000 eur je pripravená každý pondelok a čaká na svojho ďalšieho šťastného majiteľa,“ uvádza Jana Pohorelská, hovorkyňa národnej lotériovej spoločnosti Tipos.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. 

Anketa:
Už si niekedy vyhral lotériu?
Áno, viackrát.
Áno, ale iba raz.
Zatiaľ nie.
Lotériu ignorujem.
Áno, viackrát.
15 %
41 Hlasov
Áno, ale iba raz.
8 %
21 Hlasov
Zatiaľ nie.
64 %
178 Hlasov
Lotériu ignorujem.
13 %
36 Hlasov
Ilustračná fotka.
Ilustračná fotka. Zdroj: TASR/Michal Svítok
Domov
Zdieľať
Diskusia