Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
24. júna 2024 o 14:13
Čas čítania 0:19

Zo slnečnej Kalifornie priamo do výkonu trestu: Polícia dolapila medzinárodne hľadaného Slováka, ukrýval sa v Los Angeles

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Slovenského zločinca polícia úspešne previezla z Kalifornie na Slovensko.

Interpol Bratislava úspešne zrealizoval prepravu odsúdeného slovenského občana z amerického Los Angeles v Kalifornii na Slovensko. Po prevoze ho dodali do výkonu trestu, kde strávi najbližšie štyri roky. 


Muž bol odsúdený za zneužívanie právomoci verejného činiteľa v jednočinnom súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. „Táto úspešná operácia bola výsledkom úzkej spolupráce medzi Interpolom Bratislava, americkými úradmi a príslušnými slovenskými orgánmi. Bezpečné a efektívne prepravenie odsúdeného na Slovensko bolo možné len vďaka medzinárodnej spolupráci a koordinácii,“ informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.

Domov
Zdieľať
Diskusia