Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
1. júla 2024 o 9:44
Čas čítania 0:24

AKTUÁLNE: Polícia aktuálne preveruje bombovú hrozbu na súdoch po celom Slovensku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Možný bombový útok nahlásili na celom Slovensku.

Polícia aktuálne preveruje bombovú hrozbu na súdoch po celom Slovensku. Oznámil ju mužský hlas na linke 158. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.

Priblížila, že neznáma osoba oznámila mužským hlasom bombový útok na súd. „Operačné stredisko vzápätí prijalo potrebné opatrenia a vzhľadom na to, že oznamovateľ počas hovoru nešpecifikoval sídlo konkrétneho súdu, ktorého by sa informácia mala týkať, operačný dôstojník vyrozumel všetky krajské mestá na území Slovenska,“ dodala Antalová.

Polícia vyslala na jednotlivé súdy policajné hliadky, ktoré vykonali opatrenia s cieľom preveriť oznámenia. „V Trnavskom kraji prebehli prehliadky jednotlivých súdov s negatívnym výsledkom,“ podotkla.

Domov
Zdieľať
Diskusia