Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Florián Meričko TASR
23. februára 2023, 11:08
Čas čítania 0:27

Iba 16-ročný žiak sa v Humennom vyhrážal, že vyzabíja celú triedu, lebo mu učiteľka zakázala fajčiť. Polícia ho už obvinila

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Obvinený chlapec je umiestnený v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

Humenskí policajti riešia prípad mladíka, ktorý sa v škole v Humennom údajne vyhrážal učiteľke, v súčasnosti už čelí obvineniu. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že 16-ročný chlapec počas vyučovania atakoval učiteľku, vyhrážal sa zabitím jej aj ďalším trom spolužiakom.

„Keď učiteľka chlapca upozornila, aby nešiel počas vyučovania fajčiť, mladík začal všetkým vulgárne nadávať a povedal, že ich všetkých pozabíja. Jeho správanie sa opakovalo a stupňovalo. Chlapec dokonca ‚upozornil‘ učiteľku, že ak mu vezme telefón, tak ju okamžite napadne a zabije,“ priblížila Ligdayová.

Obvinený chlapec je umiestnený v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Obvinený je zo zločinu vydierania a z trestného činu nebezpečného vyhrážania.

Domov
Zdieľať
Diskusia