Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
24. apríla 2023, 16:05
Čas čítania 0:54

VIDEO: Výtržníci na Felicii v Hurbanove si mysleli, že žijú v GTA. Pobili sa pre 20 centov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia SR dostala niekoľko oznámení o incidentoch v priebehu jednej hodiny.

Osádka Škody Felicia sa v Hurbanove pokúšala olúpiť štyroch náhodných chodcov. Všetky incidenty sa stali v priebehu jednej hodiny. Policajti podozrivé osoby stotožnili a v krátkom čase sa im podarilo obviniť štyroch mužov vo veku od 15 do 19 rokov z trestného činu lúpeže.


V prvom prípade oslovila osádka Felicie po chodníku kráčajúceho 33-ročného muža, od ktorého pýtala 20 centov. Keď im muž nechcel dať peniaze, vystúpili z auta štyria chlapi a jeden z nich hodil palicu po poškodenom. Ten sa rozbehol smerom na Železničnú ulicu, kde ho podozriví ďalej prenasledovali autom a ďalej hádzali po ňom palice. Poškodený vytiahol slzotvorný sprej a pohrozil privolaním polície.


Približne o 20 minút neskôr tie isté osoby na Škode Felicia oslovili dvoch mladíkov so psom. Tentoraz pýtali zápalky. Dvaja mladíci na chodníku sa rozhodli ich požiadavku ignorovať a pokúsili sa z miesta odísť. Muži v aute ich však prenasledovali po meste. Vystúpili z auta a pýtali od mladíkov mobil alebo peniaze. Tí však pokračovali v ceste a následne sa schovali na cintoríne.


Ďalším poškodeným bol 36-ročný muž kráčajúci po Podzáhradnej ulici. Osádka Škody od neho pýtala peniaze, čo muž odmietol. Strhla sa bitka o ruksak poškodeného, pri ktorej mu z vrecka nohavíc zobrali mobilný telefón a z miesta ušli.


Kriminalisti z Komárna už dlhodobejšie chvália vynikajúce pokrytie Hurbanova mestskými kamerami, vďaka ktorým sa im darí rýchlejšie odhaliť páchateľov protiprávneho konania, skonštatovala polícia.

Domov
Zdieľať
Diskusia