Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
14. júna 2023, 8:36
Čas čítania 0:32

AKTUALIZOVANÉ: Tunel Sitina v Bratislave je opäť plne prejazdný a bez obmedzení

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Tunel Sitina v Bratislave je opäť plne prejazdný a bez obmedzení.

V tuneli Sitina v Bratislave v smere do Stupavy sa v stredu ráno zasekol žeriav. Blokovaný je pravý pruh a v kolóne sa stojí už na Moste Lanfranconi, zdržanie sa odhaduje na 20 minút, informuje o tom Zelená vlna RTVS.


Vodiči si postoja aj na vjazde do Bratislavy po starej Seneckej ceste z Bernolákova desať minút. Počkajú si aj medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji, odhadované zdržanie je 15 minút.


Stella centrum upozorňuje na kolóny, ktoré sa tvoria na diaľnici D2 medzi Lozornom a Stupavou, vodiči si postoja do 15 minút. Do desiatich minút si počkajú na diaľnici D1 od Zlatých pieskov cez Prístavný most do Petržalky.


Rovnako sa vodiči zdržia aj pri vjazde do centra hlavného mesta z Račianskej ulice. Zelená vlna upozorňuje na kolónu v Mlynskej doline smerom na Patrónku, zdržanie je odhadované na 20 minút.

mapy
Zdroj: Google Mapy
Domov
Zdieľať
Diskusia