Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
30. júna 2023, 13:13
Čas čítania 0:53

Má Putin dvojníka? Na verejnom stretnutí prekvapivo pobozkal hlavu malého dievčatka

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Jeho nezvyčajné správanie priviedlo k špekuláciám aj vysokopostavené ruské osobnosti.

Ruský prezident Vladimir Putin navštívil po neúspešnom prevrate vagnerovcov Dagestan, republiku na juhu Ruskej federácie, aby upevnil stabilitu v krajine. V uliciach dagestanského prístavu Derbent ho privítali davy obyvateľov. Jeho netypické správanie sa stalo témou diskusií, v ktorých ľudia špekulujú o tom, že ide o jeho dvojníka, informuje o tom portál Daily Mail.

Správanie šéfa Kremľa je na väčšine stretnutí formálne a izolované, no v Dagestane vrúcne podával ruky obyvateľom, usmieval sa a pobozkal hlavu malému dievčatku, ktoré ho prosilo o fotografiu. 

Konšpirátorov zneistilo aj potrasenie ruky s dôstojníkom, ktorý niesol malý kufrík, ktorý je podľa nich údajne jadrový. Dôstojník si po potrasení upravil uniformu. Konšpirátori tvrdia, že takýmto spôsobom nikdy dôstojníkov nezdravil a scéna sa líšila od extrémnych opatrení, ktoré vždy sprevádzajú jeho výstupy na verejnosti.

Jeho nezvyčajné správanie priviedlo k špekuláciám aj vysokopostavené ruské osobnosti.

Domov
Zdieľať
Diskusia