Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Florián Meričko
11. augusta 2023, 8:25
Čas čítania 0:29

Veľká slovenská banka plánuje celoplošnú odstávku služieb. V tomto čase ich nebudeš môcť používať

Kategória:
Ekonomika
Uložiť Uložené

Plánovaná odstávka bude trvať 9 hodín a týka sa všetkých klientov banky.

Československá obchodná banka (ČSOB) plánuje už tento víkend celoplošnú odstávku elektronických služieb na Slovensku. Dotknúť sa má všetkých klientov, ktorí musia v nedeľu 13. augusta počítať s výraznejšími obmedzeniami. ČSOB o tom informovala na oficiálnom webe.

„Vážení klienti, v nedeľu 13. augusta v čase od 00.01 hod do 09.00 hod dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking, webová stránka www.csob.sk a ČSOB API (PSD2),“ píšu v oficiálnom ozname.

Technická odstávka elektronických služieb podľa odhadov zaberie deväť hodín. Dôvodom je skvalitňovanie poskytovaných služieb, nie je však jasné, aké zlepšenia môžu klienti známej banky očakávať.

Akékoľvek komplikácie v ranných hodinách teda budú spôsobené naplánovaným výpadkom služieb. O prípadných zmenách a technických problémoch bude ČSOB informovať prostredníctvom sociálnych sietí.

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. Zdroj: Pixabay/Peggy und Marco Lachmann-Anke
Domov
Zdieľať
Diskusia