Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
21. augusta 2023, 19:31
Čas čítania 0:36

Nemocnica neďaleko Bratislavy končí s urgentným príjmom. Od tohto dátumu nastanú zmeny

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Dôvodom ukončenia urgentného príjmu je údajne nedostatok personálu.

Činnosť urgentného príjmu v Nemocnici Malacky sa končí 31. augusta. Poskytovanie zdravotnej starostlivosti po ordinačných hodinách ambulancií bude od septembra zabezpečené prostredníctvom fungovania internej a chirurgickej príjmovej ambulancie, ako aj ambulantnej pohotovostnej služby, informovala Martina Šoltésová, manažérka marketingu a PR spoločnosti, ktorej členom je aj prevádzkovateľ nemocnice v Malackách.


APS bude pre pacientov k dispozícii v pracovných dňoch od 16.00 do 22.00 h a cez víkendy a dni pracovného pokoja od 7.00 do 22.00 h.

„Rovnako sme sa s Bratislavským samosprávnym krajom a mestom Malacky dohodli na predĺžení fungovania chirurgickej príjmovej ambulancie,“ uviedol riaditeľ nemocnice Miroslav Kočan. Tá bude pre pacientov k dispozícii denne od 7.00 do 22.00 h. Interná príjmová ambulancia bude aj naďalej fungovať ako doteraz v pracovných dňoch od 7.00 do 15.00 h.


Urgentný príjem v Nemocnici Malacky mal pre nedostatok personálu pôvodne skončiť 31. mája. Na jeho predĺžení do konca augusta sa nemocnica dohodla s Ministerstvom zdravotníctva SR v máji.

Nemocnica Malacky.
Nemocnica Malacky. Zdroj: nemocnicamalacky.sk
Domov
Zdieľať
Diskusia