Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
9. októbra 2023, 17:29
Čas čítania 0:27

VIDEO: Muž v Bratislave okradol 88-ročnú dôchodkyňu o celoživotné úspory. Obálku plnú tisícok eur hodila do smetiaka

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia po podvodníkovi intenzívne pátra.

Bratislavská polícia pátra po podvodníkovi, ktorý okradol 88-ročnú dôchodkyňu o celoživotné úspory. Muž sa seniorke predstavil ako príslušník Policajného zboru a dôchodkyni povedal, že jej syn spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej sa zranil malý chlapec.

Žene tvrdil, že jej synovi teraz hrozí niekoľkoročné väzenie, no prísnemu trestu je možné sa vyhnúť výmenou za finančnú kompenzáciu.

„Ak však seniorka zaplatí ‚kauciu‘ vo výške 5-tisíc eur, jej syn bude prepustený na slobodu. Žena vložila do obálky požadovanú sumu a v zmysle pokynov falošného policajta obálku vhodila do smetného koša na križovatke ulíc Májkova a Blumentálska,“ píšu policajti na Facebooku.

Žena až neskôr zistila, že sa stala obeťou podvodu. Pouličná kamera podvodníka zachytila a polícia po ňom intenzívne pátra. 

Domov
Zdieľať
Diskusia